Přinášíme lidem radost ze života skrze dobré jídlo.

Se zápalem jsem se v roce 2011 pustil do plnění vlastního snu. A začalo to (pořádným!) hummusem. Po několika návštěvách blízkého orientu a koštování typických pokrmů, jsem propadl kouzlu izraelských tradic.V hlavě  se mi v hlavě začala rodit myšlenka I love Hummus. Projekt uzrával díky stážím v izraelských restauracích. O pár měsíců později jsem v Čechách založil malou rodinnou firmu. Po krátkém čase již u hrnců cizrny nestačila pouze moje 84letá babička, která nad cizrnou bděla od začátku. Tým se začal rozšiřovat, stejně jako nabídka výrobků. 

V roce 2017 jsem mezi své produkty zařadil i Kimchi - fermentovaný salát z pekingského zelí, který je v žebříčku nejzdravějších potravin na předních příčkách. Dařilo se! Přesun do nové továrny, nové příchutě, rostoucí tým, export do okolních zemí, příchod synka Josífka.

Desetileté výročí založení I love Hummus jsem se rozhodl oslavit pořádnou změnou. Už to není jen o hummusu, s láskou pro vás kvasíme zeleninové saláty pod značkou Beavia – pure food. pure love. (z latiny Šťastná cesta). Hummusy stále najdete pod značkou I love Hummus, nic se nemění. Beavia je další kapitolou našeho příběhu o lásce k dobrému jídlu a zdravému životnímu stylu. Připojte se. 

Kde najdete naše výrobky?
Abychom vám byli nablízku najdete naše výrobky v online obchodech, zdravých výživách i supermarketech (Tesco, Makro, Globus, Albert, Billa, Kaufland). Dodáváme do restaurací i škol.  

Soustředíme se také na B2B partnerství. Naše výrobky nabízíme po paletách. Vedle velkoobchodního prodeje nabízíme spolupráci v oblasti privátní značky - výrobu Kimchi a dalších fermentovaných produktů. Sklenice a etikety přizpůsobíme dle vašeho přání.

Výroba s ohledem na planetu, udržitelnost a kvalitu 
Výroba našich produktů se řídí Evropským standardem HACCP a certifikací IFS- Foods. Jsme držitelem certifikace BIO a V-label Vegan.